Strona główna  ›  Aktualności  ›  Archiwum  ›  Rok 2011

Rok 2011

07 grudnia 2011

Założenia programowo-organizacyjne 19. edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Stanisławie Staszicu i jego epoce (Stąporków 2012)

W dniu 6 grudnia 2011 roku podczas posiedzenia Zarządu Głównego Towarzystwa Przyjaciół Szkół Staszicowskich oraz Rady Dyrektorów Szkół Klubowych w siedzibie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica w Opocznie przyjęto założenia programowo-organizacyjne 19. edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Stanisławie Staszicu i jego epoce (Stąporków 2012). Tekst założeń w załączniku.

06 grudnia 2011

Komunikat z posiedzenia ZG TPSS i Rady Dyrektorów Szkół Klubowych

W dniu 6 grudnia 2011 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica w Opocznie odbyło się posiedzenie Zarządu Głównego Towarzystwa Przyjaciół Szkół Staszicowskich i Rady Dyrektorów Szkół Klubowych. Przedmiotem spotkania było omówienie założeń programowo-organizacyjnych 19. edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Stanisławie Staszicu i jego epoce oraz przyjęcie wstępnych założeń organizacyjnych 24. ogólnopolskiego spotkania szkół klubowych w 2012 roku w Stąporkowie. Podczas posiedzenia omówiono również bieżące sprawy organizacyjne.

14 czerwca 2011

Relacja z dorocznego spotkania Ogólnopolskiego Klubu Szkół Staszicowskich w Pińczowie

W dniach 10 i 11 czerwca 2011 roku w Zespole Szkół Zawodowych im. S. Staszica w Pińczowie odbyło się doroczne spotkanie Ogólnopolskiego Klubu Szkół Staszicowskich. Podczas spotkania rozegrano finał 18. edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Stanisławie Staszicu i jego epoce oraz odbyto doroczne walne zgromadzenie członków Towarzystwa Przyjaciół Szkół Staszicowskich.

10 czerwca 2011

Zaproszenie do Pińczowa na doroczne spotkanie Ogólnopolskiego Klubu Szkół Staszicowskich

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Pińczowie oraz Zarząd Główny Towarzystwa Przyjaciół Szkół Staszicowskich zapraszają do udziału w dorocznym spotkaniu Ogólnopolskiego Klubu Szkół Staszicowskich. Spotkanie odbędzie się w dniach 10 i 11 czerwca 2011 roku w siedzibie ZSZ im. S. Staszica w Pińczowie.

© 2016 | Ogólnopolski Klubu Szkół Staszicowskich