Strona główna  ›  Aktualności  ›  Archiwum  ›  Rok 2017

Rok 2017

18 grudnia 2017

List otwarty prezesa TSS do dyrektorów, rad pedagogicznych i samorządów uczniowskich szkół klubowych OKSS

W załączniku publikujemy list otwarty prezesa Towarzystwa Szkół Staszicowskich do dyrektorów, rad pedagogicznych i samorządów uczniowskich szkół klubowych Ogólnopolskiego Klubu Szkół Staszicowskich będący pokłosiem tegorocznego spotkania klubowego w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi im. Staszica w Białymstoku.

24 października 2017

Komunikat z 24.10.2017 o przebiegu i wynikach spotkania klubowego w Białymstoku

Prezes Towarzystwa Szkół Staszicowskich Bronisław Bury ogłosił komunikat o przebiegu i wynikach 24. edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Staszicu oraz ustaleniach dorocznego sympozjum szkół staszicowskich odbytego w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi im. Staszica w Białymstoku w dniach od 19 do 20 października 2017 r.

Treść komunikatu w załączniku.

12 czerwca 2017

Komunikat w sprawie tegorocznego jubileuszowego spotkania klubowego TSS oraz II edycji Festiwalu Stanisława Staszica AGH w Krakowie

1. Prezydium Zarządu Głównego TSS przyjęło z wdzięcznością decyzję Kierownictwa i Rady Pedagogicznej Zespołu Szkół Technicznych i Ogółnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi im. S. Staszica w Białymstoku o organizacji spotkania klubowego (połączonego w finałem etapu centralnego 24. edycji Ogółnopolskiego Konkursu Wiedzy o Stanisławie Staszicu) w dniach od 18 do 20 października 2017 roku. Ramowy program spotkania jest w załączniku.

 

27 kwietnia 2017

Komunikat w sprawie 24. edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Stanisławie Staszicu i jego epoce

Towarzystwo Szkół Staszicowskich ogłasza 24. edycję ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Stanisławie Staszicu i jego epoce. Założenia programowo-organizacyjne konkursu są w załaczniku.

© 2016 | Ogólnopolski Klubu Szkół Staszicowskich