Strona główna  ›  Aktualności  ›  Archiwum  ›  Rok 2015

Rok 2015

07 października 2015

List prezesa TSS Bronisława Burego w sprawach organizacyjnych - po odbyciu walnego zgromadzenia Towarzystwa na spotkaniu w Pile

Prezes Towarzystwa Szkół Staszicowskich Bronisław Bury opublikował list do członków Towarzystwa, w którym informuje o podjętych przez siebie decyzjach w kontekście walnego zgromadzenia TSS odbytego na spotkaniu w Pile 1 października 2015 r. List w załączeniu.

03 października 2015

Informacja o przebiegu dorocznego spotkania Ogólnopolskiego Klubu Szkół Staszicowskich w Pile

W dniach 1 i 2 października 2015 r. w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Pile odbyło się doroczne spotkanie Ogólnopolskiego Klubu Szkół Staszicowskich. Podczas spotkania rozegrano finał 22. edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Stanisławie Staszicu oraz odbyto walne zgromadzenie członków Towarzystwa Szkół Staszicowskich. Więcej informacji w załącznikach.

26 sierpnia 2015

List Prezesa TSS Bronisława Burego do członków i sympatyków stowarzyszenia

W związku ze zbliżającym się terminem tegorocznego spotkania szkół klubowych (1-2 października w Pile) i zarazem walnego zgromadzenia Towarzystwa Szkół Staszicowskich prezes Bronisław Bury wystosował list do członków i sympatyków Towarzystwa. Treść listu jest w załączniku.

16 kwietnia 2015

Wspomnienie o Profesorze Stanisławie Kaczorze - inicjatorze i współtwórcy Ogólnopolskiego Klubu Szkół Staszicowskich

W dniu 7 listopada 2014 r. zmarł Profesor dr hab. Stanisław Kaczor (1924-2014), pedagog, wieloletni Dyrektor Instytutu Kształcenia Zawodowego, inicjator i współtwórca Ogólnopolskiego Klubu Szkół Staszicowskich. W załączniku publikujemy wspomnienie o Profesorze autorstwa prezesa Towarzystwa Szkół Staszicowskich Bronisława Burego.

30 marca 2015

Komunikat z posiedzenia Zarządu Głównego TSS w dniu 12 marca 2015 r. w Warszawie

W dniu 12 marca 2015 r. w siedzibie Zespołu Szkół nr 10 im. S. Staszica w Warszawie odbyło się posiedzenie Zarządu Głównego Towarzystwa Szkół Staszicowskich. Tematem spotkania były sprawy organizacyjne tegorocznego ogólnopolskiego spotkania szkół klubowych i finału ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Staszicu. Treść komunikatu jest podana w załączniku.

15 stycznia 2015

Założenia programowo-organizacyjne 22. edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Stanisławie Staszicu i jego epoce (2015)

Zarząd Główny Towarzystwa Szkół Staszicowskich opublikował założenia programowo-organizacyjne 22. edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Stanisławie Staszicu i jego epoce. Tekst założeń w załączniku.

© 2016 | Ogólnopolski Klubu Szkół Staszicowskich