Komunikat w sprawie tegorocznego jubileuszowego spotkania klubowego TSS oraz II edycji Festiwalu Stanisława Staszica AGH w Krakowie
12 czerwca 2017

1. Prezydium Zarządu Głównego TSS przyjęło z wdzięcznością decyzję Kierownictwa i Rady Pedagogicznej Zespołu Szkół Technicznych i Ogółnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi im. S. Staszica w Białymstoku o organizacji spotkania klubowego (połączonego w finałem etapu centralnego 24. edycji Ogółnopolskiego Konkursu Wiedzy o Stanisławie Staszicu) w dniach od 18 do 20 października 2017 roku. Ramowy program spotkania jest w załączniku.

 

2. Zapoczątkowana w 2016 roku współpraca z inicjatorami i organizatorami Ogólnopolskiego Festiwalu Stanisława Staszica w Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie, tj. Fundacją dla AGH oraz Studenckim Kołem Naukowym "Zarządzanie" będzie kontynuowana w roku bieżącym. Organizowane w ramach II edycji tego Festiwalu wydarzenia i interesujące konkursy - adresowane także do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych - są przedstawione na stronie www.ofss.agh.edu.pl. Prezydium ZG TSS gorąco zachęca szkolne koła i kluby naszego stowarzyszenia do propagowania na szkolnych stronach internetowych założeń programowych i regulaminów tych konkursów (Koło postępu, Innowacja wyobraźni, WIK - Wiedza = idea + kreatywność). Gala finałowa II edycji Festiwalu odbędzie się 10 listopada br. w AGH w Krakowie.

 
© 2016 | Ogólnopolski Klubu Szkół Staszicowskich